Ontwikkelscholen

De ontwikkelteams werkten gedurende het traject samen met ontwikkelscholen, circa acht tot twaalf per leergebied. Dit betreft een diverse groep van ruim 80 scholen.

De ontwikkelscholen hadden enerzijds de taak om te reflecteren – als scholenteam en met de eigen leerlingen en hun ouders – op de tussenproducten van de ontwikkelteams. Daarnaast is elke ontwikkelschool aan de slag gegaan met haar eigen ontwikkeling binnen het leergebied, passend bij de eigen schoolvisie.

Op deze wijze werden in het proces de landelijke ontwikkeling van de voorstellen van Curriculum.nu verbonden aan ontwikkelingen in de schoolpraktijk.

Wilt u weten welke scholen mee hebben gedaan aan Curriculum.nu als ontwikkelschool? U vindt het volledige overzicht evenals de overzichten per leergebied hieronder.

Heerhugowaard

Pater Jan Smitschool

Rekenen & Wiskunde
De Knipe

De Compagnonsschool

Digitale geletterdheid
Haren

Groninger Buitenschool

Digitale geletterdheid
Breda

Kbs De Zandberg

Mens & Maatschappij
Almere

Almeerse Scholen Groep, vakgroep bewegingsonderwijs

Bewegen & Sport
Arnhem

Rooms Katholieke Basisschool St Margaretha

Bewegen & Sport
Groningen

Basisschool De Vuurtoren

Kunst & Cultuur
Middelburg

Zeeuwse Academische Opleidingsschool (VO)

Digitale geletterdheid
Loo

Basisschool Bernadette

Digitale geletterdheid
Den Haag

Dr. J. A. Gerth van Wijkschool voor Christelijk Basis Onderwijs

Digitale geletterdheid
Kollum

Openbare Scholengemeenschap Piter Jelles voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo

Digitale geletterdheid
Breda

De Nassau (VO)

Digitale geletterdheid
Emmeloord

Zuyderzee Lyceum

Digitale geletterdheid
Breukelen

Katholieke Basisschool Willibrordus

Digitale geletterdheid
Rotterdam

Wolfert van Borselen scholengroep (VO)

Digitale geletterdheid
Drachten

Christelijke Scholengemeenschap Liudger

Digitale geletterdheid
Arnhem

Stedelijk Gymnasium Arnhem

Burgerschap
Culemborg

Koningin Wilhelmina College

Burgerschap
Vlaardingen

Lentiz Geuzencollege (VO)

Burgerschap
Arnhem

Montessori College Arnhem

Burgerschap
Hoogvliet Rotterdam

Accent praktijkonderwijs Hoogvliet (VO)

Burgerschap
Horst

Dendroncollege RK SGM (VO)

Burgerschap
Den Helder

Mavo aan Zee (VO)

Burgerschap
Hoogeveen

School voor Speciaal Basisonderwijs De Carrousel

Nederlands
IJsselstein

Cals College

Nederlands
Nijmegen

Mondial College (VO)

Nederlands
Zutphen

Het Stedelijk Zutphen

Nederlands
Almelo

Protestantse Scholengemeenschap Het Noordik

Kunst & Cultuur
Medemblik

SG De Dijk

Kunst & Cultuur
Wolphaartsdijk

Christelijke Basisschool Het Samenspel

Kunst & Cultuur
Amsterdam

Brede School Huizinga

Kunst & Cultuur
Groningen

Zernike College

Kunst & Cultuur
Maarssen

Niftarlake College

Kunst & Cultuur
Berkel-Enschot

2College locatie Ruivenmavo

Kunst & Cultuur
Gouda

Christelijke Scholengemeenschap De Goudse Waarden

Bewegen & Sport
Zetten

Henrik Pierson College

Bewegen & Sport
Hoofddorp

Kaj Munk College

Bewegen & Sport
Venlo

Blariacumcollege (VO)

Bewegen & Sport
Heemskerk

Kennemer College

Engels / moderne vreemde talen
Almere

Openbare Basisschool Caleidoscoop

Bewegen & Sport
Spijkenisse

Nova College - locatie Charles de Foucauld

Mens & Natuur
Arnhem

Briant College (SO)

Mens & Maatschappij
Geldermalsen

Stichting Rijdende School (PO)

Nederlands
Rosmalen

Kindcentrum De Terp

Bewegen & Sport
Amsterdam-Zuidoost

De Rozemarn (PO)

Burgerschap
Assen

Openbare Scholengemeenschap Dr. Nassau College (VO)

Mens & Natuur
Groningen

Praedinius Gymnasium

Rekenen & Wiskunde
Gouda

Coornhert Gymnasium

Mens & Natuur
Dirkshorn

De Meerkoet (PO)

Mens & Natuur
Lelystad

Scholengemeenschap Lelystad

Engels / moderne vreemde talen
Amsterdam

Spring High

Mens & Natuur
Groningen

Basisschool de Swoaistee

Burgerschap
Best

Kempenhorst College

Engels / moderne vreemde talen
Amsterdam

Joodse Scholengemeenschap Maimonides (VO)

Mens & Maatschappij
Rotterdam

Zuider Gymnasium

Engels / moderne vreemde talen
Leiden

Woutertje van Leyden

Rekenen & Wiskunde
Haalderen

Katholieke basisschool De Wieling

Rekenen & Wiskunde
Delft

Rooms Katholieke Basisschool de Oostpoort

Burgerschap
Gorinchem

Basisschool de Tamboerijn

Engels / moderne vreemde talen
Rijswijk

J.H. Snijdersschool

Nederlands
Nijmegen

Basisschool de Lanteerne

Mens & Natuur
Hendrik-Ido-Ambacht

Basisschool de Meander

Bewegen & Sport
Asten

Basisschool het Talent

Mens & Natuur
Stuifzand

OBS De Zandloper

Mens & Maatschappij
Scheemda

Openbare Bassisschool Eexterbasisschool

Rekenen & Wiskunde
Ferwert

Basisschool Op'eTrye

Burgerschap
Huissen

Protestants Christelijke Basisschool Het Drieluik

Rekenen & Wiskunde
Zetten

Dr Lammerts van Buerenschool

Bewegen & Sport
Schijndel

Basisschool De Regenboog

Nederlands
Zutphen

Vrije School De Berkel

Engels / moderne vreemde talen
Breda

Stedelijk Gymnasium

Mens & Maatschappij
Wijk bij Duurstede

Revius Lyceum

Mens & Maatschappij
Veenendaal

Christelijk Lyceum Veenendaal

Mens & Natuur
Apeldoorn

Veluws College voor HAVO en VWO, Walterbosch

Mens & Natuur
Groenlo

Rooms Katholieke Scholengemeenschap Marianum

Engels / moderne vreemde talen